Katlanır Cam Balkon

Cam Balkon Sistemi

 Cam balkon sistemi bir kaç çeşitten oluşur. Mekanın durumuna göre uygun olanı seçilir. Bunlardan biri katlanır cam balkon sistemidir. Katlanır cam balkonun kullanım alanı oldukça geniştir. Son derece estetik bir görüntüsü vardır. Evinizdeki veya işyerinizdeki kullanamadığınız alanları konforlu bir mekna çevirir. Kış bahçeleri oluşturmak için de genelde katlanır cam balkon sistemleri kullanılır.

 Katlanır cam balkonda sistemin ağırlığı 22-24 kg'dir. Camlar ise 8 mm temperlidir. Sistem alttan ve üstten destekli olduğu için sağlam ve uzun ömürlüdür. En fazla yükseklik 2100 mm'dir. Maksimum kanat genişliği ise 650 mm'dir. Montajı ise gayet basit olup silikon gibi yapıştırıcı madde kullanılmasına gerek yoktur.

 Hangi cam balkon sistemini kullanacağınıza karar verirken mekanın durumunu göz önünde tutmalısınız. Katlanır cam balkon sistemi bir çok mekana uygundur. Yuvarlak yada köşeli balkonlarda idealdir. Yüksek katlarda aşırı rüzgara maruz kalan yerlerde de sağlamlığı açısından katlanır cam balkon tercih edilir. Ancak yine de bunu ustanızla görüşüp doğru sistemin hangisi olduğuna beraber karar vermek en iyisidir.

Perdeli Katlanır Cam Balkon Sistemi

Oval Cam Balkon Sistemi

Eşiksiz Sürme Cam Balkon Sistemi

Eşikli Sürme Cam Balkon Sistemi

Cam Balkonun Avantajları

Cam Balkon Temizliği

Cam Balkon Teknik Özellikleri

Cam Balkon Taktırılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzman elemanlarımız ve kaliteli ekipmanlarımızla cam balkon tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Firmamız iletişim bölümündeki kanallları kullanarak servis talep edebilirsiniz.

Tags