Karataş Kepenk Servisi

Karataş Otomatik Kepenk Tamiri, Gaziantep'te profesyonel bir ekip ile 7 / 24 hizmetinizdedir. Otomatik Kepenk Tamiri, Motorlu Kepenk arızaları, Kepenk kumanda Tamiri, Kepenk Kumanda Değişimi, Kepenk Güç Kaynağı, Panjur tamiri ve cam kapı tamiri ile ilgili tüm sorunlarınızda bize ulaşabilirsiniz. Arıza veya montaj taleplerinizde ücretsiz keşif ve arıza tesbiti için her zaman arayabilir, hizmet talep edebilirsiniz.

Elektrik kesintilerinde kepenklerinizin açılmaması yada kapanmaması durumlarında bizlere iletişim telefonundan ulaşabilirsiniz. Sizlere bu konuda hemen yardımcı olabilecek Gaziantep kepenk tamircisi müşteri temsilcisi ustalarımız 24 Saat hizmet vermektedir. Kepenk sistemlerinde, sıklıkla rastlanan arızalardan biride kepenk motoru arızasıdır. Genellikle otomatik kepenk askılığı kopmalarına, otomatik kepenk sisteminin ağırlığına ve hızlı inmesine bağlı olarak motor tamamen arızalanarak kullanılmaz hale gelmektedir. Kepenk motorları sistemin en önemli parçasıdır. Genellikle bu sistem içerisinde bulunan yay taşı, içinde bulunan çelik kepenk yayları bu sistemin belli bir dengede çalışmasını sağlamaktadır. Bu yayların arızalanması sonucu sistem tamamen durmaktadır. Tamir işlemi bitene kadar otomatik motorlu kepenk manuel olarak açılıp, kapanmaktadır.

Karataş Kepenk Servisi

Karataş Kepenk Tamir servisi olarak Gaziantep genelinde hizmet vermekte olup tüm kepenk tamiri arayışlarınıza çözüm bulacağınız bir firmayız. Gerekli teknik bilgiye sahip olmanın yanında tüm kepenk sistemlerinin marka bazında yedek parçalarımız mevcuttur.

Firmamız imalat, montaj, revizyon, tadilat, satış sonrası arızalanan otomatik kepenk ve panjurların tamir bakım onarımı için servis hizmeti vermektedir, Müşteri memnuniyetini birincil öncelik kabul eden firmamız işini seven teknik bir ekiple hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Bakım ve onarım görmesi gereken yanakayar otomatik kapılarınızı konusunda uzman ustalarımızla yerinde onarıp hizmete alıyoruz. Sıklıkla arıza veren otomatik kepenklerdeki fotosel kart tamiri, ana kart tamiri, trafo tamiri, motor, kayış, dişli tamiri firmamızın garantili işçiliğiyle tamir edilmektedir. Tamir olmayacak kadar zarar görmüş otomatik kapı mekanizmaları yenisi ile değiştirilmektedir.

Karataş Kepenk Tamiri olarak hizmet verdiğimiz diğer semt ve mahalleler; İbrahimli, Beşyüzevler, Emek, Sarıgüllük, Değirmiçem, Binevler, Tugay, Güvenevler

Tags