Karkamış Kepenk Tamiri

Firmamız otomatik kepenk ve panjur sistemlerinde garantili hizmet üreten ciddi bir firmadır. Karkamış Otomatik Kepenk Sistemleri; 10 yıldan fazla profesyonel bir ekip ile kepenk ve panjur montaj - tamir işinde faaliyet göstermektedir. Firmamıza gelen talepleri sunduğu kaliteli hizmet ve uyguladığı sürekli müşteri memnuniyeti prensibi ile kısa süre içerisinde çözmektedir.

Firmamız, Galveniz Çelik Otomatik Kepenk, Alüminyum Poliüretan Dolgulu Otomatik Kepenk, Endüstriyel Tip Otomatik Kapı, Alüminyum Panjur, Fotoselli Kapı, Yana Kayar Kapı ve Bariyer Sistemleri üzerine “Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat” prensibi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Cam kapı, cam vitrin, cam bölme ve duşakabin montaj ve tamirinde Sakarya bölgesinde ciddi referanslara sahip bir firmayız. Gelişen teknolojiye ayak uyduran yapımızla her geçen gün kalite artırıcı çalışmalar ve yatırımlarına devam eden firmamız, uzman teknik kadrosu ile sizlerin ihtiyaçlarını en doğru şekilde çözmektedir.

Karkamış Kepenk Tamir Servisi

Karkamış otomatik kepenk tamiri servisi; Gaziantep'deki tüm semtlere servis hizmeti veren otomatik kepenk tamir servisi arayışlarınıza çözüm bulacağınız bir firmadır. Otomatik kepenk, panjur tamirinde teknik bilgiye sahip olmanın yanında tüm otomatik kapı sistemlerinin bütün markaların anakart, trafo, yedek parça bazında tamir bakım ve onarımı mevcuttur. Otomatik kepenk tamir servisi konusunda uzman kadrosu, yetkili servis sertifikalı elemanlarıyla her marka ve modelin garantili yedek parça çeşidi ile çözümler sunmaktayız.

Firmamız sizlerden gelen talep doğrultusunda arızalanan otomatik kapı, kepenk ve panjurların tamiri için en yakın gezici servis ekibimizi adresinize yönlendirerek çözümler sunar. Arızanın giderilmesinde kullanılacak parça ve tamir ücretini fiyatlandırıp sizin için uygun fiyata bakım onarımı tamirini yaparak otomatik kepenkleri ilk günkü gibi çalışır vaziyette teslim eder. Montaj sonrası 2 yıl tam garanti ve periyodik bakım hizmetleri ile , 7/24 teknik servis imkanı sunarak yaptığı işin sonuna kadar arkasında durmaktadır.

Karkamış Otomatik Kepenk Tamiri uygulama alanları

  • Otomatik kepenk tamiri
  • Otomatik panjur tamiri
  • Garaj kapı tamiri
  • Cam Kapı tamiri
  • Otomatik yana kayar kapı tamiri
  • Küpeşte montaj ve tamiri
  • Duşakabin montaj ve tamiri
  • Cam vitrin ve ayna tamiri …
  • Tags