Değirmiçem Kepenk Tamiri

 Değirmiçem semti kepenk, panjur ve cam kapı tamir ve montajını uzman elemanlarımızla kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Cam kapılar zamanla oluşan yıpranmalar veya bazı kullanım hatalarından dolayı çeşitli arızalar çıkarabilmektedir. Menteşelerin bozulması en sık görülen problemlerden biridir. Kapının açılıp kapanmasına engel olur. Kapının kilit aksamı bozulabilir. Kapı motoru kullanım ömrünü bitirdikten sonra değişmesi gerekebilir.

Değirmiçem Otomatik Kepenk Yetkili Servisi sertifikalı ustalarıyla her marka, çeşitli modellerin garantili yedek parça ve aksesuarları ile çözümler sunmaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız sizlerden gelen talep doğrultusunda otomatik kapı arızalarında sizlere en yakın gezici servis ekibimizi ve ustalarımızı adresinize yönlendirerek hızlı kesin çözümler sunmaktadır.

 Otomatik Kepenk ve Panjur tamiri ve montajı ile ilgili her konuda firmamız Gaziantep Değirmiçem'de en kaliteli hizmeti verme konusunda iddialıdır. Kaliteli malzeme ve tecrübeli ustalarımızla manuel ve otomatik tamir işlerine hızlı bir şekilde müdahale etmekteyiz.

Bilgi için lütfen danışma hattımızı arayınız:

 Telefon: 0536 700 48 76

Tags