Oğuzeli Panjur Tamiri

Oğuzeli Panjur Tamiri

Panjur sistemleri gün geçtikçe teknoloji ile beraber yapı ve işlev olarak gelişmekte ve insanlığın hizmetine sunulmaktadır. Günümüzde manuel panjurlar motorlu panjurlarla yer değiştirmektedir. Çünkü motorlu panjurlar, kullanım bakımından kullanıcısına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Motorlu panjurlar hem mekanik olduğu kadar da elektronik bir sistemdir. Otomatik panjur tamirinde en önemli kısım, tamire başlamadan önce arızanın nelerden kaynaklandığını keşfetmektir.

Motorlu panjurlarda mevsimsel değişikliklerde güneş ve yağmur, soğuk ve sıcak etkileşimi sonucu zamanla bakım ihtiyacı oluşur. Panjurun bakım ve tamirinde, lamelleri hareket etmiyor ama motoru çalışmakta ise bunun sebebi iç kısımda panjur lamelleri tutan ve kasnağa sarılmasını sağlayan, çelik askılıkların kopmuş veya yuvadan çıkmış olmasından kaynaklıdır. Motorlu panjur tamirine geçmeden önce buna ne sebep oldu ve ileride aynı zorunu çıkarmaması için kesin çözümler getirerek arıza giderilmelidir.

Oğuzeli ilçemizde motorlu panjur servisi olarak, sizlere bu alanda uzman ve yıllarını vermiş ustalarımızla hizmet vermekteyiz. Tamir hizmetlerimizde işçiliğimiz ve kullandığımız panjur aksamları garantilidir. Panjur tamirinde değiştirilen veya kullanılan tüm yedek parça 1 yıl boyunca üretici firmanın garantisi altındadır.

Alüminyum panjur sistemleri, günümüzde ne çok kullanılan panjur sistemleridir. Öyle ki mağaza kepenkleri, ev ve işyeri pencereleri ve garaj kapılarına kadar çok geniş bir uygulama alanına sahiptirler. Kullanılan mekanlarda görsel anlamda artı değer katarlar.

Alüminyum panjur sistemleri, hem mekanlarınıza görsel değer katar, uyumlu bir görünüm sağlar hem de mevsimsel etkilerden ve hırsızlardan korurlar. Alüminyum panjur yapısı itibarı ile hem hafif hem sağlam hem de zengin renk seçeneğine sahiptir. Alüminyum panjur en estetik otomatik kapı-pencere sistemidir.

Gaziantep ve ilçelerinde hizmet verdiğimiz alüminyum panjur profiller değişik tiplerde olup 15 farklı renk seçeneğine sahiptir. Yapılarınızın değerini artırmak ve mevsimsel dış etkenlerden korumak için bu sistemleri kullanabilirsiniz.

Oğuzeli Panjur Servisi deneyimli ustalarıyla her model panjur tamirini yerinde yapmaktadır. Gaziantep ve ilçelerinde saygın markaların malzemeleriyle garantili olarak tamir hizmeti vermektedir.