Şahinbey Panjur Servisi

Panjur Tamir ve Montajı

Gaziantep ve ilçelerinde kentsel dönüşüm nedeniyle binalar hem modern hem de sosyal aktiviteler göz önüne alınarak inşa edilmektedir. Bunu paralelinde bir çok daire sahibi pencerelerine panjur sistemi taktırmaktadır. Bunu birçok sebebi bulunmaktadır. Önemli sebeplerinden biri hırsıza karşı güvenle korunmaktır. Ayrıca kış aylarında ısı kaybını önleyip enerji tasarrufu sağlar. Yazın ise güneşi önleyip, odanıza serinlik ve ferahlık katar. Ayrıca camınızı yağmur, çamur ve dış etkenlerden korur.

Evlerimizde zaman zaman, bulunduğumuz mekanı havalandırmak için pencerelere başvuruyoruz. Pencereler, zaman zaman çeşitli sorunları da beraberinde getirebilmektedir. Bu sorunlardan bir tanesi de güneş ışıklarının pencerenize vurmasıdır. Panjurlarınız evinizi güneşin zararlı ışıklarından koruyarak halı, kilim ve kanepelerinizin renklerinin solmasını engeller.

Şahinbey ilçemizde motorlu panjur servisi olarak, sizlere bu alanda uzman ve yıllarını vermiş ustalarımızla hizmet vermekteyiz. Tamir hizmetlerimizde işçiliğimiz ve kullandığımız panjur aksamları garantilidir. Panjur tamirinde değiştirilen veya kullanılan tüm yedek parça 1 yıl boyunca üretici firmanın garantisi altındadır.

Alüminyum panjur sistemleri, günümüzde ne çok kullanılan panjur sistemleridir. Öyle ki mağaza kepenkleri, ev ve işyeri pencereleri ve garaj kapılarına kadar çok geniş bir uygulama alanına sahiptirler. Kullanılan mekanlarda görsel anlamda artı değer katarlar.

Alüminyum panjur sistemleri, hem mekanlarınıza görsel değer katar, uyumlu bir görünüm sağlar hem de mevsimsel etkilerden ve hırsızlardan korurlar. Alüminyum panjur yapısı itibarı ile hem hafif hem sağlam hem de zengin renk seçeneğine sahiptir. Alüminyum panjur en estetik otomatik kapı-pencere sistemidir.

Gaziantep ve ilçelerinde hizmet verdiğimiz alüminyum panjur profiller değişik tiplerde olup 15 farklı renk seçeneğine sahiptir. Yapılarınızın değerini artırmak ve mevsimsel dış etkenlerden korumak için bu sistemleri kullanabilirsiniz.

Şahinbey ilçemizde Otomatik Panjur sistemlerinde arıza, bakım ve montajında her zaman hizmetinizdeyiz.

Tamirini Yaptığımız Panjur Modellerimiz:

 • Manuel ipli panjur tamiri
 • Motorlu otomatik panjur tamiri
 • Kumandalı panjur tamiri
 • Butonlu otomatik panjur tamiri
 • Rediktörlü motorlu panjur tamiri
 • Garaj kapısı otomatik panjur tamiri
 • Mağaza ve işyerleri için güvenlikli panjur sistemleri

  Panjur sistemleri gün geçtikçe teknoloji ile beraber yapı ve işlev olarak gelişmekte ve insanlığın hizmetine sunulmaktadır. Günümüzde manuel panjurlar motorlu panjurlarla yer değiştirmektedir. Çünkü motorlu panjurlar, kullanım bakımından kullanıcısına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Motorlu panjurlar hem mekanik olduğu kadar da elektronik bir sistemdir. Otomatik panjur tamirinde en önemli kısım, tamire başlamadan önce arızanın nelerden kaynaklandığını keşfetmektir.

  Motorlu panjurlarda mevsimsel değişikliklerde güneş ve yağmur, soğuk ve sıcak etkileşimi sonucu zamanla bakım ihtiyacı oluşur. Panjurun bakım ve tamirinde, lamelleri hareket etmiyor ama motoru çalışmakta ise bunun sebebi iç kısımda panjur lamelleri tutan ve kasnağa sarılmasını sağlayan, çelik askılıkların kopmuş veya yuvadan çıkmış olmasından kaynaklıdır. Motorlu panjur tamirine geçmeden önce buna ne sebep oldu ve ileride aynı zorunu çıkarmaması için kesin çözümler getirerek arıza giderilmelidir.

  Şahinbey Panjur Servisi deneyimli ve uzman elemanlarıyla panjur ve kepenk sistemlerinizin tamirini yapmaktadır. Gaziantep ve ilçelerinde kaliteli markaların malzemeleriyle garantili olarak tamir hizmeti vermektedir.